poniedziałek, 26 kwietnia 2021

Czekoladownik dla Mamy

 

Witam Was serdecznie :-)


Dzisiejszy wpis jest dla mnie bardzo wyjątkowy, ponieważ praca, którą chcę Wam zaprezentować bierze udział w licytacji na rzecz pomocy malutkiemu Antosiowi.

Wspólnie z kilkoma uzdolnionymi Koleżankami wzięłam udział w przedsięwzięciu, z którego dochód zostanie przeznaczony na bardzo szczytny cel.


Kilka słów o samej akcji:

"Razem dla Antosia - działamy na Dzień Mamy" to akcja, która zgromadziła Rękodzielniczki z różnych dziedzin , aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie Antosia i dać Wam możliwość obdarowania ukochanych Mam jedynym w swoim rodzaju, nietuzinkowym prezentem. 


Jeśli macie ochotę wziąć udział w licytacji, zostawiam link do strony na FB, na której jest prowadzona akcja charytatywna:   https://www.facebook.com/groups/antosioweanioly/permalink/1026196927913430/

Ja mam do zaoferowania czekoladownik (100% hand made) na bombonierkę MERCI ze słodką zawartością wewnątrz oraz karnetem na wpisanie życzeń dla Mamy.
Do kompletu powstał przepiękny chustecznik, wykonany przez jedną z moich uzdolnionych Koleżanek i obie prace, stanowiące jeden zestaw, można nabyć drogą licytacji od dzisiaj do dnia 30 kwietnia 2021 do godziny 21.00. 

POLECAM  I  SERDECZNIE  ZAPRASZAM :-) 


Kochani, zapraszam również za kilka dni do ponownych odwiedzin Antosiowej strony aukcyjnej, gdzie pojawi się  możliwość licytacji jeszcze kilku innych pięknych prac oraz wsparcia Rodziców Antosia w walce o Jego zdrowie.
To że warto pomagać, wiemy wszyscy ale kiedy wspólnie połączymy siły - ta pomoc będzie czynna, szybka i skuteczna :-)


Pozdrawiam Was milutko, dziękuję za odwiedzinki i zapraszam tu ponownie,

Inka


1 komentarz: