niedziela, 26 września 2021

Ślubna kreacja dla Młodej Pary - Tworzę z ITD Collection

 Witajcie Kochani :-)


Dzisiaj kolejna odsłona moich ślubnych inspiracji - elegancka kartka w zestawie z pudełkiem do kompletu :-)

 

 

Praca powstała na zamówienie. Została utrzymana w bardzo stonowanej kolorystyce łagodnego, późnego lata - króluje kolor kremowy i przygaszone barwy w odcieniach brązu oraz beżu. Mocnym akcentem jest głęboki granat garnituru Pana Młodego.


Motywy koronek to jedne z wdzięczniejszych deseni dla prac przygotowywanych na okoliczność zaślubin. Uwielbiam ich zwiewny, ulotny charakter - nadają projektom lekkości, finezji i elegancji.


W pracy wykorzystałam jedną z wiosennych kolekcji papierów marki ITD Collection - "Linen & Lace" . Połączyłam ją z papierem w nutki z kolekcji  "Secrets of the old diary".

Praca o zdecydowanie skromniejszej, jak na mój gust, kompozycji - ale jak mówi stare, scraperskie porzekadło: "Mniej znaczy więcej" i myślę że dzisiejszy projekt jest tego dobrym przykładem :-)


Zwiewna sukienka Panny Młodej i elegancki garnitur Pana Młodego to mój autorski projekt.
Cała kreacja została wykonana ręcznie z wykorzystaniem ażurowego, perłowego papieru, granatowego papieru barwionego w masie, delikatnej tkaniny w kolorze ecru i śnieżno białego bristolu :-)


Tło z naturalnej, lnianej tkaniny przepięknie koreluje z kremowymi różyczkami i eleganckimi strojami Nowożeńców. Kontrast, jaki ze sobą tworzą czyni tę pracę wyrazistą, jasną i "czystą".Środek kartki również został utrzymany w romantycznym stylu - stylizowany papier w nutki i delikatna gałązka zielonego pnącza, z zawieszonymi na niej serduszkami, tworzy bardzo wdzięczny obrazek :-)


 

Kochani, pewnie teraz uśmiechniecie się pod nosem, ale przyznam się Wam w sekrecie że zaczynam  powoli tęsknić za ślubnymi projektami ;-) :-) :-) :-) W miesiącach letnich ta tematyka gościła nieustannie na moim scraperskim biurku i zdążyłam się przyzwyczaić a nawet od niejuzależnić. Jednak sezon zaślubin dobiega końca, wraz z upływem czasu trzeba będzie żegnać się z romantycznymi klimatami a w swoim sercu i głowie zrobić miejsce na nowe jesienno - zimowe pomysły :-)

 

Moi mili, na dzisiaj to już wszystko - ponownie widzimy się za kilka dni - zaglądniecie tutaj?  Serdecznie zapraszam!


Buziaczki,

Inka

5 komentarzy: