środa, 16 października 2019

Narodziny Kubusia - ramka z metryczką


Cześć :-)))
Dzisiaj przedstawiam kolejną rameczkę w dziecięcym wydaniu ;-)
Tym razem świętujemy narodziny Kubusia, więc jest niebiesko i misiaczkowo :-))) Wewnątrz ramki, oprócz miejsca na fotografię Maluszka, znalazła się również metryczka z najistotniejszymi danymi personalnymi nowo narodzonego obywatela świata :-)))

Dla świeżo upieczonych Rodziców taka ramka z pewnością będzie wzruszającym podarunkiem i wyjątkową formą uczczenia jednego z najpiękniejszych momentów w ich wspólnym życiu a dla Dziecka - doskonałą i niepowtarzalną pamiątką :-)))

Tak wykonana metryczka ma wartość sentymentalną i wiele atutów: to piękny element wystroju pokoiku dziecięcego jak również idealny prezent z okazji pierwszej wizyty u Maluszka i jego Rodziców. To także wspaniała Pamiątka Chrztu czy wdzięczny podarunek na Roczek :-)
A najistotniejszym przymiotem pracy jest możliwość personalizacji oraz doboru kolorystyki pasującej zarówno do płci dziecka jak i okoliczności oraz umieszczenia odpowiednich do okazji ozdobników.

Kochani, zadbam o to abyście nie czuli przesytu dziecięcymi pracami i w następnym wpisie postaram się pokazać coś w innych klimatach - a co to będzie, zdradzę dopiero za kilka dni ;-)


Dziękuję i zostawiam moc pozdrowień,
Inka


9 komentarzy:

 1. Wspaniała metryczka , takie pamiątki sa zawsze cennym wspomnieniem :) dzieci tak szybko rosną :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny delikatny błękit:)
  Wspaniała pamiątka:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała rameczko-metryczka Ineczko 🤗🤗🤗
  Podziwiam stworzone przez Ciebie dzieła i o przesycie nie ma mowy,bez względu na to o jakiej są tematyce 😉 Zawsze jest pięknie 😊
  Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna ta rameczka. Cudowna pamiątka dla rodziców i maluszka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejna śliczna rameczka, na pewno będzie piękną pamiątką :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna nietuzinkowa metryczka. Halinko masz super pomysły !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna metryczka. Bardzo ładne delikatne kolorki, no ślicznie wszystko skomponowane. Pozdrawiam cieplutko, pięknych dni Ci życzę. :)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Prześliczna rameczka, Halinko.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń