sobota, 2 marca 2019

Co łączy Anioły?

Witam Was cieplutko :-)))


Dzisiejszy dzień przynosi rozwiązanie mojej anielskiej zagadki sprzed tygodnia ;-)

Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za komentarze pozostawione pod tym postem, za przemiłe słowa kierowane pod adresem "Aniołów" i za uznanie dla mojej amatorskiej twórczości :-)))
Gościć Was tutaj jest wielką przyjemnością i zaszczytem. Cieszę się że tak licznie zaglądacie w moje skromne progi i chętnie dzielicie się swoimi opiniami :-)Kochani, za momencik poznamy Osobę, która prawidłowo wytypowała wspólny motyw łączący moje anielskie prace :-)))

Ale zanim to nastąpi, pozwolę sobie jeszcze raz zaprezentować tutaj wszystkie obrazy - co ułatwi nam podsumowanie zabawy ;-)
A teraz zapraszam na ogłoszenie wyników :-)))


Najwięcej Osób postawiło na strukturalną rozetę/serwetkę, były też gałęzie drzew lub motyw głowy wspartej na ramieniu - jednak kiedy dobrze przyjrzymy się wszystkim pracom - Anioł w zielonej szacie nie spełnia kryteriów tego wyboru.
Pozostają essy floresy/zawijaski - jeśli bacznie prześledzimy każdy z obrazów - to zauważymy że faktycznie ten motyw powtarza się na wszystkich moich pracach a tym samym jest to prawidłowa odpowiedź :-)

Spośród grona Osób, które wytypowały essy-floresy, losowo wybrałam jedną - szczęśliwy los oraz nagroda wędrują do:

IWONY PAWELEC - BURCZANIUK 


Serdecznie gratuluję Iwonko i zapraszam Cię do kontaktu mailowego na adres:
inka-art@wp.pl


Wszystkim pozostałym Czytelnikom pięknie dziękuję za uczestnictwo w moim małym świętowaniu oraz za wspólną zabawę. Jestem również wdzięczna za cudowne komentarze i przesympatyczne odwiedziny :-)

Na pocieszenie dodam, że jeszcze nie raz nadarzy się okazja do zorganizowania podobnego konkursu lub candy - zatem nic straconego, może następnym razem los uśmiechnie się do Ciebie, mój Drogi Gościu i Czytelniku :-)))  Zostawiam moc pozdrowień i uścisków, życzę wszystkim miłej niedzieli,

Inka

15 komentarzy:

 1. Przepiękne obrazy Halinko, super było je obejrzeć wszystkie razem.:) Gratulacje dla szczęśliwej zwyciężczyni.:) Pozdrawiam serdecznie.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie obejrzeć razem, zupełnie inny efekt - pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Iwonko gratuluję :) Miłej niedzieli Halinko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje anioły zachwycają. Pozdrowionka gorace.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak pięknie wyglądają razem zestawione!! :)) Gratulacje dla Iwonki :)) Powstanie kolejne cudo, wspaniale!!!:) Uściski Inko!

  OdpowiedzUsuń
 6. O, jak niezwykle mi miło! Dziękuję Autorce bloga za szczęśliwe losowanie i Wam, kochane dziewczyny, za gratulacje. Anioły wyglądają imponująco i jestem pod ogromnym wrażeniem spoglądając na nie. Podziwiam nieustannie. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Niesamowicie prezentują się te Anielice;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję Iwonce wygranej. Z przyjemnością obejrzałam całą galerię Twoich niezwykłych aniołów, Halinko.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam te Twoje anielskie klimaty :) pozdrawiam niedzielnie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. No proszę, nie pomyślałabym o tych zawijaskach :) gratuluję Iwonie wygranej, a Tobie tak pięknie wykonanych aniołków :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajna zabawa i ja gratuluje zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 12. gratuluję zwyciężczyni! pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratulacje dla Iwony! :) pozdrawiam :):)

  OdpowiedzUsuń