czwartek, 2 lutego 2023

Kartka na Złote Gody - DT MARGARET

Witajcie Kochani :-)


Dzisiaj przychodzę do Was z pracą inspiracyjną do lutowego wyzwania w Margaret Tym razem postawiłam na wątek miłosny, a z naszego kwatka wybrałam trzy, sąsiadujące ze sobą, płatki z hasłami: KWIATY - LATA 60 - RAZEM.

 


 

Para, dla której wykonałam dzisiejszą kartkę, świętuje w tym roku 50 rocznicę zaślubin. LATA 60 były dla Jubilatów czasem, w którym narodziła się ich wieloletnia, gorąca miłość i zapoczątkowały wspólną drogę przez życie :-)

Są RAZEM 50 lat, łączy ich  wspaniałe uczucie i - jak każde małżeństwo - mają mnóstwo wspólnych planów, wspomnień i doświadczeń.
Aby upamiętnić ten wyjątkowy dzień i w sposób szczególny umilić Jubilatom Złote Gody, wykonałam przestrzenną kartkę książkową, z dużą ilością KWIATÓW.
Planując tę pracę, sięgnęłam po moją ulubioną, najbardziej romantyczną a równocześnie nostalgiczną kolekcję papierów "Love Me Tender".
Przepiękne różane motywy przeplatają się z delikatnym deseniem koronkowych ażurków a stonowana kolorystyka idealnie współgra ze złotymi ornamentami oraz bordowymi dodatkami i kwiatami. Ta kolekcja jest wprost stworzona do romantycznych projektów

Scenka miłosna została przedstawiona na tle stylowej okiennicy. Jej motyw znajduje się na arkuszu z dodatkami uzupełniającymi do kolekcji.

 


W pracy wykorzystałam:

- kolekcję papierów "Love Me Tender"
- arkusz PSM 0201
- arkusz PSM 0202,
- arkusz PSM 0204,
- arkusz PSM 0207
- arkusz PSM 0210
- arkusz PSM 0212
- arkusz PSM 0302 z kolekcji "Romantic Moments"
- zestaw tekturek TBM 0008

Pracę zgłaszam na wyzwanie:Pozdrawiam Was gorąco,
Inka2 komentarze:

  1. Piękna kartka i ładna forma książki. Pozdrawiam :-).

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczny projekt. Dziękuję za udział z wyzwaniu Miszmasz Papierowy. Pozdrawiam, Hania DT.

    OdpowiedzUsuń