piątek, 11 listopada 2022

Podarunek w KORONIE MISS

 Witajcie Kochani :-)


Dzisiaj przychodzę tutaj z nadprogramowym wpisem specjalnym.
Kochani, wczoraj w Krakowskiej Restauracji "Zalipianki", na ręce Pani Ewy Wachowicz, został wręczony prezent mojego autorstwa.

Jest to projekt stworzony na 30 rocznicę zdobycia przez Panią Ewę tytułu Miss Polonia.
A ponieważ miałam wielkie szczęście i zaszczyt dołożyć skromną cegiełkę do tego pięknego wydarzenia, nie będę kryła swoich emocji - ogromnej radości ale i wzruszenia :-)


W dzisiejszym projekcie postanowiłam połączyć kulinarną pasję Jubilatki z tytułem Najpiękniejszej Polki, stąd pomysł na metamorfozę makutry w piękną, stylową "Missę".

 Nie mogło również zabraknąć znamiennych królewskich atrybutów czyli berła, w które wcieliła się drewniana pałka do ucierania ciasta, oraz ozdobnego jabłka.

W pracy wykorzystałam małopolskie motywy ludowe i odpowiednio dopasowane do nich kolory. Pomarańcz, granat i wanilia to wachlarz barw, którymi bardzo chętnie otacza się "Nasza Miss".

 


Makutrę zamknęłam pokrywą (własnego pomysłu i autorstwa), wykonaną indywidualnie na potrzeby projektu. We wnętrzu naczynia ukryłam pozostałe elementy kompletu.
Drewnianą deseczkę kuchenną zdobi grawer tekstu życzeń od krakowskich Przyjaciół - z serdecznymi, ciepłymi ale również pełnymi humoru, zwrotami.

Oczywiście w pracy nie mogło zabraknąć kwiatów - zatem jest również kolorowy bukiecik :-)


 Korona, widoczna na górnej części pokrywy, imituje tę sprzed 30 lat - z jednym wyjątkiem - ta, którą teraz oglądacie, nie jest wykonana ze srebra :-) :-)

 

Moi Mili,  i tradycyjnie już, nie zapominam o prezentacji ulubionych farb i preparatów marki CADENCE - bez których nie byłabym w stanie tworzyć ;-)
Oto moi bohaterowie:


Produkty, prezentowane na zdjęciu, możecie nabyć w sklepie DREAMS - polecam z całego serca :-)

 

I jeszcze serdecznie zachęcam do obejrzenia relacji Pani Ewy, z momentu rozpakowania prezentu :-)
 

Kochani, dzisiejszy dzień przyniósł mnóstwo pięknych przeżyć - pasja łączy w sobie miłość do tworzenia z  towarzyszącą jej, niesamowicie pozytywną otoczką emocjonalną.

 

Projekt jest kolorowy, zatem spróbuję szczęścia w wyzwaniu:


 


 

Dziękuję za odwiedzinki i zapraszam na kolejny wpis - a to już niebawem.

Miłego weekendu, cieplutko Was pozdrawiam

Inka


3 komentarze:

  1. Super prezent. Pomysł chyba przerósł oczekiwanie. Jesteś niesamowita w tym wszystkim. Gratuluję spotkania z Ewą. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pomysłowa jesteś niebywale. Wspaniały prezent przygotowałaś. Pozdrawiam :-).

    OdpowiedzUsuń
  3. Niesamowity pomysł! Wykonanie jak zwykle najwyższej klasy 😊

    OdpowiedzUsuń