wtorek, 2 czerwca 2020

Tworzę z ITD Collection - Pamiętnik w stylu retro

Witajcie Kochani :-)))W ostatnim czasie pojawiło się sporo zmian w moim twórczym życiu, ale na szczęście wszystkie są dla mnie bardzo miłe, motywujące i dodają tzw. mocnego, twórczego "kopa".
Będę o nich pisać w osobnym poście a dzisiaj postanowiłam pokazać Wam rzecz, którą zrobiłam dla siebie - jedną z niewielu zresztą, bo jak to się zwykle mówi - "Szewc bez butów chodzi" :-)))
No może i bez butów ale za to z głową pełną pomysłów :-)

Wspomniane zmiany nakierowały mnie na nowe ścieżki, którymi przez najbliższy czas będę intensywnie podążać, więc najwyższy czas pomyśleć o pamiętniku.
Tak go określiłam, choć wcale nie będzie służył do zapisywania wspomnień ;-)
Zgromadzi moje pomysły na takie projekty, których z pewnych względów nie mogę zrealizować od razu -  zapisane, będą sobie czekały na odpowiedni czas i sprzyjające okoliczności.
A po co wszystko? - zapytacie.
Ano po to, żeby mi te pomysły nie uciekały, bo jest ich za dużo do zrealizowania w danej chwili a niektóre są warte urzeczywistnienia ;-)))
Okładkę pamiętnika ozdobiłam ślicznym papierem ryżowym  R -1325 od ITD Collection - fajne kolorki, piękne motywy i styl, który bardzo lubię - od razu  wiedziałam że ten papier zostanie ze mną na zawsze :-)

Pamiętnik jest wspaniały i niezwykły - wewnętrzne karty to ręcznie czerpany, gruby papier, wykonany przez mieszkańców Wyspy Bali (zwanej też Wyspą Bogów).
Ma przepiękną fakturę i bardzo oryginalną barwę i tak szczerze mówiąc, trochę szkoda używać to cudeńko na cokolwiek - na ale cóż, w końcu powstało aby czemuś lub komuś służyć :-)))

Przebyło daleką drogę, ode mnie dostało nową, stylową oprawę i posłuży dla tworzenia piękna:-))))))


Tym, optymistycznym akcentem żegnam się z Wami, moi Drodzy, życzę miłego, słonecznego tygodnia i zapraszam tu w wolnej chwili. Przede mną miesiąc twórczo zakręcony, w którym będę oswajać się ze wszystkimi nowościami.
Postaram się dzielić swoją radość z Wami i mam szczerą nadzieję, że czas mi na to pozwoli ;-)))

Uściski i moc pozdrowień,
Inka


9 komentarzy:

 1. Halinko, taki pamiętnik pomieści na pewno same najpiękniejsze pomysły. I nawet jeśli nie wszystkie uda się zrealizować, to pozostaną na zawsze w tym wspaniałym pamiętniku.
  Buziaczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Swietny i elegancki pomysł , u mnie zwykły zeszyt , kiedyś robiłam przepisnik kuchenny , i tak pomyślałam może go zostawię dla siebie, bo u mnie jak to w kuchni wszystko ma co trzeba i nie trzeba , pozdrawiam i życzę wielu pomysłów

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastycznie ozdobiona okładka , oczy się radują :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna oprawa dla wspomnień lub dla zapisywania pomysłów/inspiracji :) mega klimatycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Halinko już sam pomysł pamiętnika na swoje pomysły jest super, a to co z nim zrobiłaś jest piękne. ITD jest niedoścignione jeżeli chodzi o papiery do decou. Wybrałaś świetny motyw, Ja jestem zachwycona tym pamiętnikiem.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny pamiętnik Halinko.:) Wybrałaś śliczny motyw i cudnie upiększyłaś całość. Pozdrawiam milutko i życzę pomyślności przy nowych projektach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię prace w takim stylu :-).

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowny pamiętnik, śliczna okładka.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo oryginalny i wyjątkowy :)

  OdpowiedzUsuń