sobota, 13 sierpnia 2022

Ramka - metryczka dla chłopca - DT PAPER CARD

Cześć Kochani  :-)Dzisiaj chcę zainspirować Was pracą stworzoną z okazji przyjścia na świat nowego członka rodziny  :-)
Ostatnio do moich ulubionych projektów na tę okoliczność należą metryczki zawierające dane Dziecka z chwili narodzin, z miejscem na fotografię oraz klimatyczną, dziecięcą otoczkę. Gotowa dekoracja zostaje oprawiona w przestrzenną ramkę, która pełni rolę czułej pamiątki na lata i wyjątkowej dekoracji do pokoiku Maluszka.

 


 

Metryczka, którą dzisiaj zaprezentuję, powstała w morskim klimacie :-) Na specjalne życzenie Rodziców Chłopca projekt zdobią rybki i wesoły wieloryb - to oczywiście tekturki z naszego sklepu :-)
Dodałam jeszcze grupkę kółeczek imitującą bąbelki oraz girlandę malutkich proporczyków.
Praca została spersonalizowana imionami Dziecka oraz podstawowymi informacjami z momentu narodzin, które umieściłam w tekturkach - gwiazdkach specjalnie zaprojektowanych do wykorzystania w metryczkach i albumach dziecięcych.


 Wykonanie takiej przestrzennej ramki dla Dziecka jest idealnym pomysłem na prezent gratulacyjny  z okazji narodzin - wszystkie potrzebne materiały znajdziecie w sklepie PAPER CARD - serdecznie polecam :-) 

W pracy wykorzystałam również arkusz papieru scrapowego z wakacyjnej kolekcji MARGARET - "Summer Time", który nadał pracy tak wyjątkowy klimat i oprawę graficzną. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie:

 


W pracy wykorzystałam: Pozdrawiam wakacyjnie i życzę udanego weekendu :-)

Inka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz