piątek, 5 lipca 2024

BINGO na L - DT KARTKOWE ABC

 Witajcie moi Drodzy :-)

Mamy już lipiec - przed nami wakacyjny czas i słoneczne, gorące lato.
A jak lato - to czas zagrać w bingo na literkę L.
Zapraszam do Kartkowego ABC, gdzie czeka na Was fantastyczne wyzwanie :-)A co powiecie na zabawę z hasłami, które letnią porą są bardzo na czasie?
Mnie jak zwykle poniosła wyobraźnia w kierunku gorących uczuć i gorączki weselnej, która w tym sezonie chyba już na dobre rozgościła się na moim blogu.

Przed Wami kolejna pamiątka ślubna - tym razem w formie kartki - księgi, stworzonej dla Młodej Pary o gospodarskim zacięciu.
Uwielbiam tworzyć personalizowane projekty - każdy jest dla mnie swego rodzaju wyzwaniem a cały proces twórczy zawsze dostarcza mi mnóstwo pozytywnych emocji.

Zatem zobaczcie jakie motywy i detale na literę L umieściłam w dzisiejszej pracy:

 


 
Do ozdobienia kartki użyłam papierów o stonowanej kolorystyce oraz grafik w sielskim klimacie.

Projekt wymagał wykonania elementów niestandardowych, co dodatkowo podniosło jego wartość wizualną i sentymentalną. Wóz drabiniasty wypełniony sianem i "sianem" to tzw efekt WOW, ze specjalną dedykacją dla Nowożeńców :-)

 
L jak lato, L - jak liście, L - jak literki, L jak Lady, L jak lawenda, L jak limonka - to aż trzy linie z naszego Bingo na literę L.
Jestem ciekawa które hasła będą Waszymi faworytami i jaką formę kartkową stworzycie - zapraszam do wspólnej zabawy na blogu Kartkowego ABC :-)

 

Buziaki i pozdrowienia,

Inka1 komentarz: