środa, 15 maja 2019

Skrzynia weselna


Witam serdecznie :-)))...Człowiek tylko wtedy jest szczęśliwy, gdy ma blisko siebie kogoś, kogo może obdarzyć uczuciem, kogoś, dla kogo jest ważny i bez kogo nie wyobraża sobie dalszego życia. Dla jednych jest to współmałżonek, partner dla innych dziecko, rodzic, czy przyjaciel a jedyne co się liczy, to to, że się tę osobę bardzo kocha...

Takim wstępem do wpisu witam się z Wami dzisiaj - a powód jest oczywisty - praca, którą chcę tu zaprezentować powstała na okoliczność zaślubin i wesela  ;-)))

Skrzynia o dość okazałych rozmiarach została ozdobiona techniką decoupage a przestrzenne elementy wykończeniowe nadały jej eleganckiego charakteru.
Praca została spersonalizowana imionami Nowożeńców oraz datą zaślubin i równocześnie pełni dwie funkcje: jako skarbonka na koperty i karnety z życzeniami w dniu wesela oraz pojemna skrzynia, która dzisiaj mieści w sobie pamiątki ślubne, zdjęcia i inne drobiazgi, zgromadzone w tym szczególnym, dla Młodej Pary, dniu :-)))


Na poniższych fotkach przedstawiam cały zestaw ślubny: skrzynia w komplecie z:
- pudełkiem na obrączki - więcej o tej pracy tutaj >>>http://inka-art1.blogspot.com/2019/02/pudeko-na-slubne-obraczki.html, oraz
- przestrzenną kartką z życzeniami i kieszenią na banknoty ;-) - po szczegóły zapraszam tutaj>>> http://inka-art1.blogspot.com/2019/01/slub-w-zimowej-scenerii.html

Po latach miło będzie powracać wspomnieniami i wspólnie przeglądać cenne skarby schowane wewnątrz kufra oraz sięgać myślami do tego wyjątkowego dnia, dlatego coraz częściej mam przyjemność tworzyć ślubne komplety, w skład których wchodzą trzy, przedstawione powyżej, elementy :-)))


Moje prace powstają na zamówienia, przeważnie personalizowane są imionami oraz datą zaślubin.

Gdyby ktoś z moich Drogich Gości był zainteresowany wykonaniem jakiejkolwiek pracy, serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego (adres znajduje się w górnej zakładce - KONTAKT lub na bocznym pasku bloga) ;-))) Każdy projekt jest szczegółowo omówiony i dopracowany wg sugestii i upodobań Zamawiającego a ja pieczołowicie dbam o to, by każdy najmniejszy detal nie był dziełem przypadku a zamierzonym i dobrze przemyślanym elementem składowym całej pracy ;-)


Kochani, mamy maj, a więc sezon komunijny w pełni, zatem miło mi będzie zaprosić Was tutaj w czasie weekendu by zaprezentować Anioła zmalowanego na drewnie na pamiątkę przyjęcia sakramentu I Komunii Św :-)))
Do zobaczenia, pozdrawiam cieplutko i życzę więcej słoneczka na najbliższe dni :-)))

Uściski,
Inka


7 komentarzy:

 1. Przepiękne i bardzo eleganckie prace zrobiłaś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Halinko piękny ten zestaw świetna kartka pudełkowa i to pudełeczko na obrączki też urocze.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Halinko, cudowny jest ten zestaw.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cały zestaw robi wrażenie, wszystko piękne i dopracowane w szczegółach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Inko zestaw wspaniały, piękna pamiątka, ale jeszcze piękniejszy jest Twój wstęp posta. Chwyta za serce i zgadzam się z każdym słowem ❤. Już nie mogę doczekać się Twojego anioła :)). Ściskam mocno!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały prezent ślubny przygotowałaś!!! Ale tak jak komentuje powyżej Justyna z Wielkich Małych Pasji słowa zaczynające ten post są nieocenione. W każdej chwili życia warto o nich pamiętać! Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny ten zestaw a pudełeczko na obrączki chhhhhhhmmmmm miodzio. Cudowne wszystko i z klasą.

  OdpowiedzUsuń