niedziela, 31 grudnia 2017

Witamy Nowy Rok

Kochani,z okazji nadchodzącego Nowego 2018 Roku życzę Wszystkim aby był szczęśliwy, lepszy niż poprzedni, wyjątkowy pod każdym względem. By był czasem spędzonym na tym co lubicie, na realizacji swoich planów, osiąganiu sukcesów, na cieszeniu się każdą chwilą spędzoną z Bliskimi w zdrowiu, zgodzie i szacunku. Na docenieniu tego, czym zostaliście obdarzeni i czerpaniu radości z tego, co stworzycie, na upartym dążeniu do celu i satysfakcji z wyników swojej pracy. Twórzcie dla innych, dzielcie się swoją pasją i dajcie nacieszyć się tym, co rodzi się w Waszych sercach, rękach i umyśle. Niech wena twórcza nigdy Was nie opuszcza a jej owoce będą radością dla innych.


Twórczego Nowego Roku Wam życzę i doskonałego humoru na okrągło :-)Z początkiem stycznia zaczynam nową przygodę w DT Art-Piaskownica a dzisiaj zapraszam w to miejsce również Was - załoga AP przygotowała dla swoich Gości specjalne życzenia noworoczne.


http://art-piaskownica.blogspot.com/2017/12/happy-new-year.htmlBawcie się dobrze w noc sylwestrową, pozdrawiam cieplutko,

Inka


11 komentarzy:

 1. Niech Nowy Rok 2018
  będzie czasem pokoju, miłości
  oraz realizacji najskrytszych marzeń

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za życzenia i wzajemnie zycze samych zdrowych i radosnych dni

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za życzenia Halinko. Tobie również życzę dużo szczęścia i realizacji planów i marzeń. Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Tobie rowniez Halinko najlepsze życzenia Noworoczne !!! Trzymam kciuki za wszystkie Twoje inspiracje w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tobie też.
  Wielu pomysłów i pomyślności w 2018r.

  OdpowiedzUsuń
 7. Halinko wszystkiego najlepszego! Cudownych pomysłów i inspiracji!
  Gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku ❤❤❤

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale piekne zyczenia! Dzieki i coz piękniejszych życzeń nie stworze wiec wzajemnie :):):) Hihi i miłej współpracy w nowej ekipie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kochani - serdecznie dziękuję za wszystkie piękne słowa, jestem bardzo wdzięczna że mam tak życzliwych fanów w blogosferze :-) Z całego serca dziękuję za Waszą obecność i odwzajemniam podwójnie wszystkie Wasze życzenia!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne życzenia! :) również przesyłam życzeniawszystkiego dobregow nowym roku, mnóstwa nowych inspiracji, pomysłów, dużodobrej energii, pozytywnej aury na co dzień, powodzenia w planach, realizacji marzeń! :)

  OdpowiedzUsuń