sobota, 27 czerwca 2026

Złote Gody w fioletowej odsłonie

Cześć Moi Mili :-)

 

Sezon ślubny to również czas wspomnień i sentymentalnego powrotu do tego wyjątkowego wydarzenia, zwłaszcza po wielu, wspólnie spędzonych latach.
Dzisiaj chcę zaprosić Was na prezentację karteczki gratulacyjnej, przygotowanej dla pary świętującej 50 rocznicę ślubu.

 


.  

Złote Gody zazwyczaj są hucznie świętowane w gronie rodziny i przyjaciół. To wyjątkowy jubileusz, będący symbolem wierności, długoletniej miłości i rodzinnego trwania.
Na tę piękną rocznicę warto zainwestować w odpowiednią oprawę jak również w niebanalną pamiątkę.
Z pewnością wspaniałym gestem jest zadbanie o ręcznie wykonane podarunki, które sprawią radość i uśmiech na twarzach Jubilatów.
W dobrym geście jest obdarowanie Małżonków personalizowanymi albumami na zdjęcia, biżuterią pięknie zapakowaną w ręcznie wykonane pudełeczka, voucherem na uroczystą kolację przy świecach czy zestawem prezentowym w postaci gustownie zapakowanej kartki gratulacyjnej z serdecznymi życzeniami.

I tę ostatnią propozycję miałam okazję niedawno wcielić w życie, wykonując personalizowany komplet jubileuszowy.
Połączyłam delikatne fiolety z bielą, zielenią i delikatnymi akcentami złota. Ujmującym detalem są dwa połączone ze sobą serca, które właściwie mówią wszystko. Reszta to już odpowiednio zestawiona ze sobą ozdoba, tworząca miły dla oka, spójny obrazek i opowiadająca romantyczną historię dwojga zakochanych w sobie osób.
Warstwowy, misternie uwity wianek kwiatów pochodzi z kolekcji scrapowej marki od ITD Collection, natomiast papier bazowy o delikatnej barwie jasnego fioletu to arkusz pochodzący z zestawu papierów marki ScrapBoys.
Tekturki to mix od kilku producentów, który u mnie zawsze sprawdza się idealnie :-)

 






 




 






 


Zostawiam serdeczne pozdrowienia,

Inka 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz