niedziela, 30 czerwca 2024

Ślubna na "bis" - z kwiatowym sercem

 Hej Kochani :-)


Dzisiejsza praca jest kopią kompletu stworzonego przeze mnie w ubiegłym roku.  Na pierwszy rzut oka wygląda niemal identycznie, a jednak różni się od oryginału wieloma szczegółami.Kochani, jak wiadomo rękodzieło jest tworem unikatowym. Jednak od czasu do czasu zdarzają się zlecenia na tzw "bis" - wtedy oczywiście staram się stanąć na wysokości zadania i stworzyć taką pracę, jakiej oczekuje osoba zamawiająca. 
Moja dzisiejsza praca jest identyczna tylko na pozór. Bardziej chodziło tu o odwzorowanie podobnej kompozycji oraz kolorystyki niż wierne odtworzenie całego projektu.
Dekoracja z kolorowych kwiatów, wykonana na powierzchni serca, wnosi do projektu letnią świeżość i młodzieńczą energię. Jest jak przysłowiowa wisienka na torcie weselnym i to właśnie ona gra tu pierwsze skrzypce :-)

Wnętrze karteczki standardowo wyposażyłam w karnet z życzeniami i schowek na małą kopertę "banknotówkę".
Z kolei wieko pudełka zdobi cytat zaczerpnięty z twórczości Bolesława Leśmiana - idealny w swej wymowie na nową, wspólną drogę życia.

I tym romantycznym projektem zamykam czerwcowe zaślubiny.
Jednak na tym nie koniec, ponieważ tematyka ślubna pozostanie ze mną jeszcze na długo. Już z początkiem lipca pojawi się kolejny wpis - z Nowożeńcami w roli głównej. 
Zatem nie odetchniecie jeszcze od obrączek, gołąbków i eleganckich sukien oraz garniaków. Powrócą - ale już w zupełnie innych aranżacjach.

A na dzisiaj tyle.
Kochani -  dziękuję za cały czerwiec, w którym statystycznie odnotowałam rekordową ilość odwiedzin mojego profilu i oczywiście serdecznie zapraszam tutaj również w lipcu. Obiecuję przygotować dla Was kilka fajnych i ciekawych projektów :-)


Buziaczki i do zobaczenia,

Inka

2 komentarze:

  1. Cudnie :) Idealnie dobrana kolorystyka i kompozycja zachwyca :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny zestaw i nic dziwnego że powtórzyłaś go. Pozdrawiam :-).

    OdpowiedzUsuń