sobota, 8 czerwca 2024

Miętowy zestaw ślubny - część III - Kartka z życzeniami

 Witajcie :-)

 

Dzisiejszy post zakończy prezentację dużego zestawu, jaki miałam zaszczyt wykonać na okoliczność zaślubin Anny i Piotra.
Kufer na pamiątki pokazałam w pierwszej kolejności, następnie była prezentacja ozdobnej  ramki na fotografię ślubną.

Dzisiaj przyszła kolej na publikację najbardziej popularnego dodatku do prezentu ślubnego - kartki z życzeniami dla Nowożeńców.

 

 

Starałam się zachować porównywalną stylistykę, kolorystykę i motywy przewodnie oraz wykonać cały komplet tak, by poszczególne jego elementy były spójne i ładnie komponowały się zarówno w zestawie jak i solo.

Kartka z bardzo romantyczną scenką nawiązuje do jednego z najważniejszych momentów wesela - pierwszego tańca Małżeńskiej Pary, otwierającego weselny bal na parkiecie :-)
Obok umieściłam piętrowy tort, butelkę szampana z kieliszkami dla Nowożeńców, podarunki od gości weselnych, dwa serca - odwieczny symbol miłości i najpopularniejszy symbol więzi małżeńskiej  - dwa tulące się do siebie gołębie.
Przestrzenna kompozycja powstała na uroczym papierze pochodzącym z kolekcji Spring Wreath od ITD Collection. Wybrałam grafikę z motywem wianka ułożonego z młodych gałązek kwitnącej jabłoni.


A teraz Miętowy komplet ślubny w pełnej krasie :-)


 

A już niebawem kolejne projekty ślubne - i nie tylko :-)


Pozdrawiam Was serdecznie,
Inka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz