wtorek, 21 maja 2024

U - jak Uroczystość - DT KARTKOWE ABC

 Cześć Kochani :-)

KARTKOWE ABC zaprasza wszystkich na nowe wyzwanie pt: U jak UROCZYSTOŚĆ

Temat łatwy, przyjemny i na czasie. Zawsze jest wiele powodów do tworzenia uroczystych karteczek ale miesiąc maj jest chyba najbardziej kulminacyjnym miesiącem w całym roku.
Komunie, chrzty, śluby, rocznice to tyko niektóre z ważnych uroczystości, podczas których wręczamy prezent w postaci pamiątkowej kartki.
 
Jako Projektantka Kartkowego ABC chcę Was zainspirować taką oto, słodką karteczką, przygotowaną na pamiątkę uroczystości przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego przez malutkiego Mateusza:-)

 


 

 W mojej pracowni do każdej kartki powstaje stosowne opakowanie do kompletu. Najczęściej jest to pudełko, rzadziej przestrzenna koperta lub inna forma eleganckiego wręczenia kartki osobie, dla której została wykonana ;-)

Do dzisiejszej pracy powstało pudełko z okienkiem - fajne, eleganckie i praktyczne :-)

Praktyczne - ponieważ przezroczyste okienko odsłania pięknie zdobioną kartkę - zatem odpada zdobienie wieka. Fajne - bo na pierwszy rzut oka zdradza co kryje jego wnętrze, ale dopiero po otwarciu odsłania wszystkie tajniki kompozycyjne, którym można przyjrzeć się bliżej. I zarazem eleganckie - bo skromne, stonowane, ozdobione w taki sposób, aby z zawartością umieszczoną w jego wnętrzu tworzyło projekt kompletny. 

Dodatkowym atutem każdej pracy tworzonej na zamówienie jest jej personalizacja. Imię lub imiona, data uroczystości, tekst życzeń, w którym zawarte są zwroty kierowane bezpośrednio do adresata/adresatów - podnoszą wartość takiej pracy, czyniąc ją bardzo osobistą, wyjątkową i niepowtarzalną. 
 Kochani, gorąco zachęcam do wzięcia udziału w naszym wyzwaniu. Pamiętajcie żeby zgłosić tylko kartki - inne formy scrapowe nie są zgodne z wymogami i regulaminem naszych wyzwań ;-)


Buziaczki, pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia niebawem,

Inka

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz