poniedziałek, 15 maja 2023

W dniu Pierwszej Komunii Świętej - DT PAPER CARD

Witajcie Kochani :-)


Dzisiaj, w ramach przypomnienia o wyzwaniu, trwającym na blogu PAPER CARD, spieszę do Was z kompletem pierwszokomunijnym, przygotowanym dla dziewczynki :-)


Uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii to wyjątkowe przeżycie dla każdego dziecka i jego bliskich. Aby nadać temu wydarzeniu jeszcze większej dawki pozytywnych emocji, przygotowujemy dla dziecka wiele wspaniałych niespodzianek i pamiątek. Oczywiście najbardziej wyjątkowe i pożądane są personalizowane prezenty handmade. A dlaczego? Bo są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, wykonane z myślą o danej osobie i dopasowane stylem do okoliczności.

Nie trudno zgadnąć że dzisiejszą pracę zadedykowałam dziewczynce. Świadczy o tym nie tylko klasyczna kolorystyka, ale również odpowiedni dobór ozdób i dodatków.
Jak zawsze najpiękniejszy klimat na pracy tworzą tekturki tematyczne - u mnie dzisiaj dominują winne grona i znamienny dla uroczystości pierwszokomunijnej - kielich z hostią. Pięknym dodatkiem, podkreślającym charakter pracy, są naturalne kłosy zboża oraz białe kwiaty.
Kartka pamiątkowa powstała na kwadratowej bazie. W jej wnętrzu przewidziałam miejsce na życzenia oraz zakładkę na pieniężny upominek dla dziecka. Została wręczona w skromniej zdobionym, białym pudełku z okienkiem.

 
 


Projekt zgłaszam na wyzwanie:
Pozdrawiam,
Inka

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz