piątek, 5 maja 2023

Pamiątka Chrztu dla chłopca - DT PAPER CARD

 Cześć Kochani :-)


Dzisiaj chciałbym zainspirować Was chłopięcym kompletem, wykonanym na pamiątkę przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego.

 

 
Zależało mi na stworzeniu eleganckiej formy pracy, dlatego postawiłam na tradycyjną kolorystykę i delikatną dekorację, podkreślającą swym charakterem tę piękną uroczystość.
Karteczkę zdobi szatka chrzcielna, umiejscowiona w samym centrum kompozycji, natomiast tekturki - zawijaski bardzo wdzięcznie dopełniają kwiatową kompozycję, jednocześnie dodając jej nieco finezji.
Z kolei pudełko udekorowałam zestawem tekturek i dodatków scrapowych w kształcie rozet a także symbolicznym gołębiem i stosownym napisem okolicznościowym.

Projekt dopełniła kompozycja z białych i niebieskich kwiatów.
Papiery, wykorzystane do dekoracji kartki i pudełka, pochodzą z przepięknej, letniej kolekcji "Summer Time" od Margaret.

 

 Kochani, przed nami długi sezon, obfitujący w najróżniejsze uroczystości sakramentalne, co z pewnością przełoży się na nasze twórcze poczynania. A nic tak pięknie nie podkreśli charakteru wykonywanych prac, jak użycie tematycznych tekturek, odpowiednio dopasowanych do projektów.
Całą gamę wspaniałych motywów, eleganckich ramek,najróżniejszych napisów okolicznościowych oferuje sklep PAPER CARD  - szczerze polecam i zapraszam.

 

Pozdrawiam Was serdecznie,
Inka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz