poniedziałek, 13 grudnia 2021

Eksplodująca piramidka świąteczna - DT PAPER CARD

 

Cześć Kochani :-)
Dzisiaj prezentuję pracę inspiracyjną, przygotowaną dla PAPER CARD do grudniowego wyzwania pt."CHOINKA". Na tę okazję przygotowałam eksplodującą piramidkę, skrywającą wewnątrz świąteczne drzewko. 
 

 
 
Projekt zdobią tekturki wybrane z różnych działów naszego sklepu. Do uzyskania efektów specjalnych a także podkreślenia mroźnego charakteru pracy, wszystkie tekturki oraz niektóre detale dekoracyjne pokryłam białą farbą akrylową i oprószyłam brokatem. Ze sklepu wybrałam również wstążkę vintage o rdzawobrązowej barwie. 
 
 
       
Pracę zdobi cudowna, zimowa kolekcja papierów "Memories of a Snowy Day" marki Ciao Bella Paper


 Moja piramidka składa się z czterech ścianek o kształcie trójkąta. Konstrukcja bryły została zwieńczona tekturką - kwadratową ramką z serii Arabska.
 
 
Tekturka jest ruchoma, po jej zdjęciu, ścianki piramidy rozkładają się na cztery strony i ukazuje się niespodzianka w postaci miniaturowego świątecznego drzewka.
 
Choinka została przystrojona ślicznymi tekturkowymi gwiazdeczkami, owocami głogu, malutkimi dzwoneczkami i  łańcuchem ze światełek led.
 

 Pod choinką święty Mikołaj zostawił fajne prezenty - są tu nasze tekturki w kształcie pudełek prezentowych a także inne dodatki: drewniane sanki, lalki a nawet aromatyczne przyprawy korzenne 

 
Wieczorową porą moja mała choineczka zadba o przytulny, świąteczny nastrój domowników, rozświetlając mrok malutkimi lampkami.

 


 Dopiero w blasku światełek choinkowych możemy delektować się świątecznym urokiem naszych tekturek - zobaczcie jak pięknie skrzą się w tym delikatnym, ciepłym oświetleniu.

 


 

 I pora na prezentację preparatów mediowych marki CADENCE - moich niezawodnych speców od efektów specjalnych (cała rodzinka na poniższym zdjęciu).
Preparaty dostępne są w sklepie DREAMS - serdecznie polecam.
 Kochani, mam nadzieję że temat naszego grudniowego wyzwania będzie inspirujący i zachęci Was do licznego udziału - w imieniu własnym i Koleżanek z DT serdecznie zapraszam :-)
 
Ja również (bardzo nieśmiało) powalczę  w innych wyzwaniach blogowych:
 

  
Pozdrawiam cieplutko,
Inka

11 komentarzy:

 1. Wow! Pomysłowe i ciekawe wykonanie cudne dodatki i kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale efektowna ta piramidka. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna forma, piękne wykonanie, cudna po prostu - dziękuję za udział w wyzwaniu - Magda DT PassjonScrap.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna i klimatyczna praca. Dziękuję za udział w wyzwaniu PassionScrap. Dt Kasia

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny, bardzo nietypowy, ale piękny boksik ❤

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysłowe. Dziękuję za udział w wyzwaniu PassionScrap. Pozdrawiam DT Kasia

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny pomysł na pudełko, takie nietypowe, ale prezentuje się fanastycznie. Dziękuję za udział w wyzwaniu PassionScrap. Pozdrawiam DT Gosia

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo pomysłowe! Świetna praca!

  OdpowiedzUsuń