poniedziałek, 21 października 2019

Balbinka też ma swój albumik


Witajcie Kochani :-)))


Po pierwszym przymrozku przyszła pora na ocieplenie klimatu.

Dzisiaj pokażę Wam kolejny z moich dziecięcych albumów, wykonany  z okazji przyjścia na świat Balbinki. Jednak nie będzie to typowy tradycjonalizm - spełniając prośbę Osoby zamawiającej odeszłam od  landrynkowych barw i przesłodzonych dodatków.

Album, podobnie jak moje poprzednie, został wykonany w ten sposób by mógł pomieścić w sobie fotki Dziewczynki, wykonywane na przestrzeni pierwszego roku życia.
Składa się z dziesięciu kart o wymiarze 280 x 220 mm, spiętych ze sobą metalowymi ringami. Każda strona ma swoje specjalne  przeznaczenie i zawiera króciutką informację, ułatwiającą uzupełnianie albumu fotkami.
Jest miejsce na wklejenie zdjęcia z badania USG, jest karta - metryczka do własnoręcznego wpisu danych dziecka z momentu narodzin,  powitanie nowego członka rodziny w domu oraz wspólna, familijna fotka. Następne karty czekają na wklejenie zdjęć dziecka z każdego kolejnego miesiąca życia od narodzin do pierwszych urodzin i na końcu - fotki z "roczkowej" imprezki urodzinowej Malucha.

Album jest wzbogacony w liczne kieszonki i specjalne schowki. Niektóre strony posiadają dodatki w postaci wolno wsuniętych karnetów, przeznaczonych na mniejsze fotografie lub ważne zapiski Rodziców :-)))
Tak wykonane albumiki cieszą się sporym powodzeniem i sprawiają dużą frajdę Rodzicom Maluchów. Do nich bowiem kierowana jest swego rodzaju misja do spełnienia - trzeba regularnie co miesiąc cykać fotki swoim pociechom a potem umieścić co najmniej jedną z nich w albumie, na specjalnie do tego celu dedykowanej karcie.
Na teraz to taka mała skarbnica szczęśliwych chwil, przeżyć doznań i wzruszeń a na przyszłość - zbiór najpiękniejszych wspomnień


I na dzisiaj tyle, Kochani. Ja nadal w dużym niedoczasie, więc szybciutko zmykam do swoich zajęć a Wam życzę pięknej, słonecznej i cieplutkiej aury - nie tylko za oknami ale przede wszystkim w Waszych sercach :-)))

Miłego tygodnia,
Inka

13 komentarzy:

 1. Cudny do zakochania :) a te małe wycinanki czynią go bajkowym :) sama przyjemność ogladac swoją pocieche w takim albumiku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa taki album! Wszystkie najważniejsze informacje można umieścić. Jestem oczarowana pomysłowością i starannym wykonaniem:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielbię taki albumy. Każda strona, okładka, tył albumu, wszystko fantastyczne, bajkowe, urocze, pełnia piękna. Jaką rodzice będą mieli radość, wklejając zdjęcia z każdego miesiąca i z pierwszych urodzin, album na długie lata. Cudo. <3 Pozdrawia, dużo szczęścia życzę. :****

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny albumik dla malutkiej Balbinki. Dopieszczony w każdym najmniejszym szczególe.Kolorystyka jak dla mnie fantastyczna. To będzie przyjemność wypełniać go szczęściem :) Pozdrawiam Halinko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecudny album Halinko !!!
  Dopracowany pod każdym względem.
  Wspaniała pamiątka. Pozdrawiam słonecznie 🌞

  OdpowiedzUsuń
 6. Halinko, fantastyczny ten album dla kruszynki - Balbinki. Rodzice będą mieć ogromną frajdę wypełniając go, a dziewczynka gdy dorośnie na pewno z radością będzie go przeglądać.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 7. ach, cudeńko, pełne zakamarków i ślicznych obrazków:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Zachwycający albumik!!! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Podziwiam ogrom pracy włożonej w wykonanie 😍 Przepiękna pamiątka dla całej rodziny.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Przeuroczy album, bardzo miło się go ogląda :)

  OdpowiedzUsuń